iletişim +90 324454 00 88

tropikal
narenciye
diğer meyveler

tümen kategori

tümen tarım kalitesinin hikayesi

bahçelerimizden toplanan

lezzetin hikayesi

1989 yılında ticari hayatına başlayan yaş sebze ve meyve üretim, ithalat, ihracat, paketleme, ve sarartma dağıtım ağıyla serüvenine başlayan, kendini her daim yenileyen uzman ekibi ve yöneticileriyle başarı basamaklarını hızla tırmanmaktayız. 30.000 m² kapalı alana sahip olan kuruluşumuz; yıllık 50.000 ton ürün üretim ve ticareti ile her geçen gün biraz daha büyümektedir. 4 bin dekar arazi üzerinde ürettiğimiz çeşitli sebze ve meyveler iyi tarım uygulamalı ve Global GAP Sertifikalıdır.

Ürünlerimiz

Tesisimiz

Standartlara uygun yetiştirilen meyveler, tam zamanında özenle usta eller tarafından dalından toplanıp, toplam 30 bin m2’lik iki ayrı tesiste uygun koşullarda 12 ay boyunca soğuk hava depomuzda muhafaza edilebilmektedir.

Toplanan ürünleri

Paketleme

Bahçeden titizlikle toplanan ürünler fabrikamızda sırayla yıkama, ilaçlama ve kurutma aşamalarından geçer. Boylama seçme ve sonra paketleme bölümüne gelir. Paketlenen ürünlere boy, cins ve kalitesine göre ayrılır. Bu işlemler esnasında ürünleri tazeliğinden ve lezzetinden ödün vermeden tüketicilerimize sunulur.
Stoklama bölümümüzde de fabrikamız bünyesinde bulunan modern soğuk hava depolarımızda muhafaza edilir.