iletişim +90 324454 00 88

tropikal
narenciye
diğer meyveler

tümen kategori

Duyurular

Valencia Portakal Hasadı

Valencia Portakal Hasadı

Çukurovamızın valensia portakalı Nisandan eyül ayına kadar yazın sıcağında soğuk buz gibi muzahafaz ettiğiniz yerlerden çıkartılıp taze sıkılmış portakal suyu ile serinlemek isteyenlerin ve sağlıklı içeçek içmek isteyenlerin tercihi olan portakalımızın hastadı bitti sabah kahvaltılarınızda ekmek peynir zeytin yerini nasılsa portakal suyunun da yerini ayırabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun...

<span>Sarımsak</span> ve Tohumu

Sarımsak ve Tohumu

Yüksek tonajlı sarımsak üretimi ve temini yapan firmamızdan tohum tedariği işlemi de gerçekleştirilmektedir.  

<span>Avokado</span> Üretim

Avokado Üretim

Avokado uzun yıllar tanıtımı tüketilmesi bilinmesi ve tüketiciyi bilinçlendirme faliyetlerini sürdürdü. Türkiye de Avokado pazarını oluşturup, tüketiminin artırılması sağlayan lider kuruluş olan Tümen Tarım tropikal meyve üretiminede geçerek sizlere geniş pörtföy sunuyor.

<span>Kivi</span> Üretimi

Kivi Üretimi

1992 yılında Türkiye pazarına Kivi’yi tanıtan geniş vizyonluyla ithalat ve ihracat ağını geliştirerek, kurulduğu günden bu güne ürün ve satış ağını geliştirmiştir. İlk yıllarda bilinmeyen ürün yıllarca ithal edilen ürün olarak bilindi, bu bilinirlik ve tüketim artık üretime geçmesi gerektiğinde önce kendi üretim çifliklerini kuruldu ardında  üretici çifçilerle sözleşmeli üretim modeline geçerek üretimin hızla  teşvik edilerek  üretimiz artmasında ve geniş bir kitleye ulaşılması sağlandı. Ülkemiz üretimde Dünya sıralmasına  girmesinden artıdından hep ithal edilen ürün olarak bilinen Kivi artık ciddi ihraç ürünlermiz sınıfına girip ihracat ağımıza dahil ettik.  Firmamız için en büyük kazancı ülkemizi ve çifçilerimize yüksek tonajda üretimesini vermiş olduğu desteğin  asıl meyvesi olan ihracatlardır.

<span>Ejder Meyvesi</span>

Ejder Meyvesi

Kivi, Muz, Avokado, Mango, Hindistan Cevizi, Ananas  tropikal meyve çeşitlerine yeni bir soluk getiren firmamız ürün portföyüne Ejder Meyvesini de ekledi.